Firemné vozidlá

Ponúkame kompletný servis a opravy Vášho firemného autoparku. Vykonáme servisné prehliadky podľa požiadaviek výrobcu vozidla, opravy jednotlivých agregátov, opravy po haváriách, resp. škodových udalostiach.

Sme pripravení Vás presvedčiť, že kvalitné služby autoservisu nemusia byť drahé. Našou snahou je opravovať, čo sa opraviť dá a vymieňať drahé náhradné diely len keď je to nutné.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, radi Vás presvedčíme!

Servis firemných vozidiel – znížime Vaše náklady

Vozový park Vašej firmy je výrobný prostriedok, nástroj prostredníctvom ktorého zamestnanci plnia svoje pracovné úlohy a prinášajú firme zisk. Ako každý výrobný prostriedok musí byť v 100%-nom technickom stave a je len na Vás, či zamestnáte ďalších pracovníkov, čo predstavuje ďalšie náklady, alebo ich servis zveríte do rúk autoservisu.

 

Sme pripravení presvedčiť aj Vás, že kvalitné služby autoservisu nemusia byť drahé. Dokážeme sa spoľahlivo postarať o vozový park Vašej firmy a pritom udržať náklady „na uzde”. Vysokú kvalitu našich služieb garantujeme a profesionálny prístup budú ďalším benefitom, ktorý určite oceníte.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, radi Vás presvedčíme!