blokova vynimka

Od Júna 2010 platí nové Nariadenie Európskej komisie č. 461/2010, ktoré nahradilo tzv. "Blokovú výnimku", ktoré umožňuje majiteľom vozidiel v záruke využívať služby nezávislých servisov pri zachovaní záruky. Majiteľ vozidla má právo vybrať si služby servisu, z ktorého službami je spokojný. Nezávislý servis musí dodržať predpísané technologické postupy a používať náhradné diely, materály a oleje odpovedajúcej kvality.

viac info >>

autoservis findo zvolenNaša firma bola založená v septembri roku 1999. Počas rokov prevádzky sme okrem skúseností vybudovali veľký okruh spokojných zákazníkov a zároveň od januára roku 2010 sme sa presťahovali do novopostavených vlastných priestorov vo Zvolene na Borovianskej ceste.


autoservis findo zvolen halaV týchto nových priestoroch sa nachádza mechanická a klampiarska dielňa a aj lakovňa. Majiteľ firmy spolu so zamestnancami majú mnohoročné profesionálne skúsenosti s opravami rôznych typov osobných a úžitkových vozidiel. Lakovnícke práce vykonávame aj pre našich zmluvných partnerov.

 

recepcia

Naša firma je zmluvným partnerom poisťovne Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., poisťovne AXA, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa a okrem toho spolupracujeme aj so všetkými poisťovňami na našom trhu.

 

garancia ceny